דלתות פנים מעץ

דלתות פנים מעץ בשונה מדלתות העשויות מחומרים אחרים, מעבירות תחושה טבעית יותר ומספקת אווירה יוקרתית וחמימה כאחד בחלל הבית.

לדלתות פנים חלק מכריע בעיצוב של הבית ובפונקציונאליות הביתית. לכן יש חשיבות רבה כאשר אנו בוחרים דלתות לתוך הבית. אנו בחברת ח.גמליאל מספקים דלתות פנים מעץ מלא בעיצובים שונים ומרהיבים ואף יוצרים דלתות מעץ בהתאמה אישית.

מעבר לעיצובים היפים לדלתות פנים מעץ מלא יש מספר יתרונות על דלתות פנים פשוטות, כגון: מניעת רטיבות והתנפחות, פגמים ושברים, וכמובן עמידות לאורך זמן.

לכן מומלץ להזמין דלתות פנים מעץ מלא לחדרי הבית השונים.

מה היתרונות בדלתות פנים עץ מלא?

דלתות פנים מעץ מלא ניתנות להתאמה למגוון סגנונות עיצוביים, זאת בשל היכולת להתאים אותם ברמת הצבע, הפתיחה, העיטורים, סוג הידיות, סוג המשקוף ועוד.

  • הן קלות משקל
  • לא יקרות במיוחד
  • הן אטומות בצורה מוחלטת להתקפויות
  • לא מעבירות חום
דלתות אלו עשויות 100% עץ ולכן הן עמידות ואיכותיות במיוחד. ידידותיות לסביבה ומגלות עמידות מרבית בפני לחות.

ח.גמליאל משווקים ומתקינים דלתות פנים מעץ במראה הטבעי והקלאסי ובעיצובים חדשניים המכילים מגוון רחב של צבעים ודוגמאות.

לדלת שנבחרה בקפידה יש כל כך הרבה מה לתרום לבית ולחדר שלכם. היא מהווה אלמנט אסתטי, מעניקה לחדר כולו זריקה חיונית של צבע, משתלבת בעיצוב, וכמובן מביאה איתה מימד סימבולי של הפרדה בין החוץ לפנים, בין המרחב הציבורי למרחב הפרטי.

מה כל זה אומר? שאי אפשר להמעיט בחשיבותה של דלת.

דלתות פנים מעץ איכותיות, יפות ועשויות ממיטב חומרי הגלם, הן בדיוק מה שהבית והחדר שלכם צריכים. אין ספק שמדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה. שכן דלתות פנים עץ מלא מחזיקות במשך שנים ארוכות.

עץ איכותי אשר נבחר בקפידה ועוצב על ידי טובי המעצבים, מהווה חומר גלם מדויק להפליא שיטיב להשתלב בבית ובחדר שלכם.

אתם כמובן, מוזמנים להנות כמו שצריך מדלתות שיגוננו עליכם, יעניקו לכם את הפרטיות שמגיעה לכם, ויעניקו לחדר אווירה מדהימה, יוקרתית ונחשקת, בדיוק כמו שאתם רוצים.

עץ מלא מהו?

עץ מלא טומן בחובו יתרון בולט נוסף – טרנדים באים, טרנדים הולכים, חומרי גלם באים, חומרי גלם הולכים.

עץ מלא בעיצוב הבית נשאר לתמיד. מדובר במגמה שאין לה התחלה, אמצע או סוף. היא מלווה אותנו כבר מאות שנים ואף מעבר, ומיותר לציין שהמגמה המשמחת והאסתטית תמשיך ללוות אותנו גם בעתיד.

עץ מלא הוא חומר גלם שפשוט אי אפשר לטעות בו, באיכות שלו, בתרומה שלו לנראות של החדר כולו. כל מי שיש לו דלת שאיננה עשויה מעץ מלא כבר יודע שעם הזמן, מצטברים פגמים שונים על הדלת, מה שגורע מאורך החיים שלה.

על אלה ממש לא רלוונטיים כאשר בוחרים בדלתות פנים מעץ. הן עמידות להפליא, מוכנות לכל תרחיש, וממשיכות ללוות את הבית לאורך שנים על גבי שנים.

 הנה עוד כמה נקודות לשקול כשמדובר בבחירת דלתות פנים מעץ:

1. מראה וסגנון: דלתות מעץ יכולות לתת לחלל מראה טבעי, חמים ומעוצב. גם אם מדובר בדלתות מעובדות וצבועות, ניתן למצוא מגוון רחב של גוונים וגימורים המתאימים לסגנון הבית והעיצוב הרצוי.

2. עמידות: דלתות מעץ איכותי יכולות להחזיק לאורך שנים רבות. הן עמידות בפני שחיקה, כתמים ונזקים קטנים. בדלתות מעוצבות מעץ מהגוני, העמידות גבוהה יותר.

3. קשר עם הטבע: עץ הוא חומר טבעי המקנה לחלל אווירה נעימה ואקולוגית. השימוש בדלתות מעץ מעניק חמימות לפנים הבית.

4. אפשרויות התאמה אישית: בניית דלתות מעץ מאפשרת גמישות גבוהה בעיצוב. אפשר לבחור סוגי עץ שונים, צבעים, גימורים, דוגמאות, וכו'. זה מאפשר ליצור דלתות המותאמות בדיוק לסגנון ולטעמים האישיים שלך.

5. בניית דלתות מעץ מעוצבות דורשת ידע וכישורים בעיבוד העץ. מה שמעניק לדלת מראה ייחודי ואיכותי